دقیقا روش خرید و پرداخت به چه شکل است؟؟؟

 

برای خرید هر کدام از دستگاه‌ها، می‌توانید از طریق یکی از دو روش زیر اقدام کنید:

روش اول خرید: مراجعه حضوری

 

1. به آدرس دفتر ما مراجعه کنید و هر کدام از دستگاه‌هایی که قصد خرید و یا سفارش آن را دارید به ما اعلام کنید. در صورت موجود بودن دستگاه را در همان روز اول مراجعه، صحیح و سالم تحویل بگیرید و در صورتی که دستگاه مورد نظر شما موجود نباشد، قرارداد خرید و ثبت سفارش دستگاه، بین خریدار و فروشنده (شرکت باستان یاب) منعقد می‌گردد.

 

نکته: قبل از سفارش، فیلم و توضیحات دستگاه مورد نظر خود را داخل سایت مشاهده کنید و با نحوه کارایی و قابلیت‌های آن آشنا شوید و دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر هم نیاز به مشاوره جهت تهیه دستگاه دارید، می‌توانید به صورت حضوری تشریف بیاورد تا مشکلات، خواسته‌ها، سوالات خود را مطرح کنید تا بعد از راهنمایی‌ها و توضیحات کامل در مورد کارایی‌های دستگاه، به نتیجه نهایی برسید که تصمیم به خرید کدام یک از دستگاه‌ها را دارید.

 

2.  جهت سفارش دستگاهی که موجود نباشد، می‌باید به میزان 20% (بیست درصد) از مبلغ کل دستگاه را پرداخت کرده تا سفارش شما به ثبت قطعی رسیده و بلافاصله جهت واردات دستگاه شما اقدام بشود. وارد کردن دستگاه و تحویل نهایی به مدت یک هفته کاری زمان می‌برد.

 

نکته: هنگامی که به میزان 20% (بیست درصد) از کل هزینه را پرداخت می‌کنید، قراردادی مابین خریدار و فروشنده (شرکت باستان یاب) منعقد می‌گردد. و همچنین قبض رسید مبلغی را که پرداخت کرده‌اید به شما تحویل داده خواهد شد. جهت مشاهده آن می‌توانید بر روی نمونه قرارداد و قبض رسید وجهی که توسط شما پرداخت می‌شود، کلیک کرده و آن را به صورت کامل مطالعه و مشاهده کنید.

 

برگه قرارداد سفارش شما، به همراه قبض رسیدتان (تاییدیه واریزی‌ شما) با امضاء و اثر انگشت، ممهور به مهر شرکت باستان یاب به شما تحویل داده می‌شود که جای هیچ‌گونه نگرانی نباشد.

3. بعد از یک هفته از انعقاد قرارداد به دفتر ما تشریف می‌آورید و:

  • با دستان خودتان، دستگاه را از بسته بندی پلمب شده باز می‌کنید.

  • دستگاه اورجینال را به صورت کامل مشاهده می‌کنید.

  • تمام لوازم جانبی دستگاه را شمرده و چک می‌کنید.

  • قطعات دستگاه را سر هم کرده و دستگاه را روشن می‌کنید.

  • از سلامت دستگاه اطمینان کامل پیدا می‌کنید.

  • صفر تا صد نحوه کار با دستگاه را آموزش می‌بینید.

  • دستگاه را بدون کوچکترین کمی و کاستی، به صورت تمام و کمال تحویل می‌گیرید.

  • در نهایت، بعد از رضایت صد در صدی شما، مابقی وجه قرارداد را پرداخت می‌کنید.

 

تمام سعی و تلاش ما بر این است که کوچکترین دلخوری و نارضایتی برای شما ایجاد نشود.

 

پشتیبانی: اگر در محیط کار به هنگام استفاده کردن از دستگاه به هر مشکلی و یا سوالی برخورد کردین، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ما شما را با صبر و حوصله کامل راهنمایی کنیم و تمام سوالات و مشکلات شما را پاسخ بدهیم تا به نتایج عالی برسید.

 

جهت مراجعه حضوری حتما از قبل با ما هماهنگ کنید تا پذیرای حضور گرم شما دوستان عزیز باشیم.

 

حدود 85 درصد از خریدها به صورت مراجعه حضوری به شرکت انجام می‌شود.

 

 


روش دوم خرید: به صورت غیرحضوری

 

شما می‌توانید از داخل منزل بدون نیاز به مراجعه حضوری، اقدام به خرید کنید.

بعضی از مشتریان بنا به دلایل مختلف (مثلا تمایل به ناشناس بودن) ترجیح می‌دهند به صورت غیرحضوری اقدام به خرید کنند.

 

نحوه خرید و یا سفارش به روش غیرحضوری به این شکل می‌باشد:

1. با یکی از شماره‌های ما تماس بگیرید و هر کدام از دستگاه‌هایی که قصد خرید و یا سفارش آن را دارید به ما اعلام نمائید.

درصدی از دستگاه‌هایی که پرفروش هستند موجود می‌باشند، به این معنی که در همان روز اول سفارش، دستگاه برای شما ارسال می‌گردد.

 

نکته: قبل از سفارش، فیلم و توضیحات دستگاه مورد نظر خود را داخل سایت مشاهده کنید و با نحوه کارایی و قابلیت‌های آن آشنا شوید و دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر هم نیاز به مشاوره جهت تهیه دستگاه دارید، می‌توانید به صورت تلفنی مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید تا بعد از راهنمایی‌ها و توضیحات کامل به نتیجه و تصمیم نهایی برسید که تصمیم به خرید کدام یک از دستگاه‌ها را دارید.

2. جهت سفارش دستگاهی که موجود نباشد، می‌باید به میزان 20% (بیست درصد) از مبلغ کل دستگاه را به صورت غیرحضوری پرداخت کرده تا سفارش شما به ثبت قطعی رسیده و دستگاه مورد نظرتان وارد کشور ایران بشود. وارد کردن دستگاه و تحویل نهایی به مدت یک هفته کاری زمان می‌برد.

نکته: بعد از اینکه به میزان 20% (بیست درصد) از کل هزینه را پرداخت کردید، قراردادی مابین خریدار و فروشنده (شرکت باستان یاب) منعقد می‌گردد. برگه قرارداد سفارش شما، به همراه قبض رسید مبلغی که پرداخت کرده‌اید با امضاء و اثر انگشت، مهمور به مهر شرکت باستان یاب به آدرس شما پست خواهد شد که جای هیچ‌گونه نگرانی برای شما نباشد.

 

جهت مشاهده نمونه قرارداد می‌توانید بر روی نمونه قرارداد و قبض رسید وجهی که توسط شما پرداخت می‌شود، کلیک کرده و آن را به صورت کامل مطالعه و مشاهده کنید.

3. بعد از یک هفته از انعقاد قرارداد دستگاه شما قطعا به دست ما خواهد رسید و در همان روز بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت و آدرس شما را جهت ارسال دستگاه دریافت می‌کنیم (در این مرحله 80 درصد مابقی قرارداد تسویه می‌شود). دقیقا همان دستگاه با تمام مشخصات و لوازم جانبی به صورت تمام و کمال، بدون هیچ کمی و کاستی، صحیح و سالم، با بسته بندی پلمب شده، به همراه آموزش صفر تا صد آن، با امنیت کامل برای شما ارسال خواهد شد طوری که هیچ کس از محتوای بسته مطلع نخواهد شد.

 

نکته: در این روش خرید غیرحضوری، خریدار دستگاه از همان ابتدای سفارش و مرحله تحویل دستگاه، جهت حفظ گمنامی می‌تواند از نام مستعار و هر آدرس دلخواهی که ترجیح می‌دهد، بدون جزئیات استفاده کند. تحویل به هر آدرسی که شما به ما می‌دهید ممکن می‌باشد.

4. دستگاه مورد نظرتان بعد از 2 روز از زمان ارسال (آدرس داخل روستا 3 روز) درب منزلتان به صورت کاملا محرمانه تحویل داده می‌شود.

 

پشتیبانی: اگر در محیط کار به هنگام استفاده کردن از دستگاه به هر مشکلی و یا سوالی برخورد کردین، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا ما شما را با صبر و حوصله کامل راهنمایی کنیم و تمام سوالات و مشکلات شما را پاسخ بدهیم تا به نتایج عالی برسید.

 

حدود 15 درصد از خریدها به صورت غیرحضوری و یا کارت به کارت انجام می‌شود.

 

 


روش سوم خرید: به صورت آنلاین

 

سایت باستان یاب به درگاه پرداخت آنلاین امن و معتبر بانک متصل است. اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت حفظ مسائل امنیتی، به خصوص برای شما مشتریان عزیز از طریق خرید به صورت آنلاین و یا اینترنتی اقدام نکنید. چرا که به هنگام خرید به صورت آنلاین می‌باید اطلاعاتی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس و کد پستی خریدار ارائه شود. بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم جهت جلوگیری از انتشار مشخصات فردی‌تان از روش خرید اینترنتی استفاده نکنید.

 

حفظ و نگهداری از اطلاعات شما برای ما بسیار حائز اهمیت است.

 

 


حدود 85 درصد از خریدها به صورت مراجعه حضوری به شرکت انجام می‌شود.

حدود 15 درصد از خریدها به صورت غیرحضوری و یا کارت به کارت انجام می‌شود.

 


 

آدرس دفتر فروش ما:

 

 

 

 


با خیال راحت به صفحه محصولات بروید و با حوصله و دقت بالا، توضیحات و فیلم تمامی دستگاه‌ها را مشاهده کنید تا بتوانید متناسب با نوع نیاز و توان مالی خودتان، بهترین دستگاه را انتخاب کنید.

 

مشاهده تمامی محصولات