سیزده سوالی که بسیاری از خریداران قبل از خرید می‌پرسند:

 

 


1. چرا اینقدر راحت دستگاه گنجیاب را می‌فروشید؟ مگه جرم نیست؟ چرا کسی به شما کاری نداره؟ مگه شما اطلاعاتی هستین؟ چطور به شما اعتماد کنم؟

 

لازم به توضیح است که در حال حاضر معادن بسیاری در کشور ایران و در کل جهان مشغول به فعالیت هستند و در حال استخراج طلا، نقره، مس، الماس و تمام فلزات و سنگ‌های با ارزش می‌باشند.

از آنجایی هم که کشور ایران دارای بسیاری از این منابع با ارزش است که هنوز دست نخورده و اکتشاف نشده‌اند، تعدادی از افراد که در این حوزه فعالیت می‌کنند در جستجوی این منابع فراوان هستند.

حتما می‌دانید که بسیاری از این اکتشافاتِ معادنی که دارای فلزات ارزشمند از جمله طلا و کم ارزش مانند آهن و یا هر نوع سنگ با ارزش و غیر ارزشمند هستند، با استفاده از همین دستگاه‌های فلزیاب یا معدن‌یاب به راحتی قابل تشخیص بوده و کاوش می‌شوند و پس از مراتبی به بهره‌برداری می‌رسند.

اما خریداران و یا دارندگان این نوع سیستم‌ها با استفاده از این دستگاه‌ها، علاوه بر اینکه می‌توانند معادن فلزات ارزشمندی مثل طلا و غیره را پیدا کنند، خیلی راحت تر از آن، می‌توانند گنجینه‌های مدفون طلا ، نقره و سایر فلزات با ارزش را هم پیدا کنند.

و به دلیل دارا بودن همین قابلیت بی نظیر دستگاه‌ها است که افرادی هم هستند که این نوع دستگاه‌ها را تهیه می‌کنند و از آنها استفاده‌های متفاوتی می‌کنند. به عنوان مثال با استفاده از همین دستگاه‌ها به دنبال گنجینه‌های طلای مدفون و کوزه‌های سکه طلا و یا هر چیز دیگری می‌روند.

لازم به توضیح می‌باشد شرکت باستان یاب وارد کننده و ارائه کننده این نوع دستگاه‌های پیشرفته و سیستم‌های هوشمند، صرفا جهت استفاده کنندگان و جویندگان معادن ارزشمند فلز و سنگ قیمتی می‌باشد و نه فروشنده دستگاه گنجیاب.

حالا اینکه خریدار با چه قصدی اقدام به خرید می‌کند و چه نوع استفاده‌ای از دستگاه می‌کند، مسئولیت و اختیار آن کاملا بر عهده خود خریدار می‌باشد و نه فروشنده این نوع سیستم‌ها.

به عنوان مثال فرض کنید ما تولید کننده و فروشنده آجر ساختمانی هستیم و هدف ما از تولید و فروش آجر این است که با استفاده از آن به ساخت خانه بپردازید. حالا اگر شخصی یک دانه آجر از ما بخرد و با آن آجر، بر سر فرق کسی بکوبد و آن را بکشد آیا کسی که آجر را تولید کرده و به فروش رسانده است قاتل و مجرم است؟ قطعا خیر. اینکه خریدار از آجر چه نوع استفاده‌ای می‌کند و در چهارچوب قانون استفاده می‌کند و یا جرمی مرتکب می‌شود، مسئولیتش کاملا بر عهده خود خریدار است و نه فروشنده و تولید کننده.

بنا به همین دلیل، شرکت باستان یاب زمانی که دستگاه را به خریدار محترم تحویل می‌دهد، تعهدی که نمونه متن آن در زیر آمده است را دریافت می‌کند:

اینجانب ……………………………………………………………………….. خریدار یا مالک و بهره بردار اصلی دستگاه با مشخصات ……………………………………………………………………….. مطلع و متعهد می‌گردد، که از سیستم خریداری شده مزبور در این قرارداد صرفا جهت استفاده و عملیات در زمینه‌های مربوط به عملیات پژوهشی، تحقیقاتی – اکتشاف معدن – پتروشیمی و نفت – امور تاسیساتی و صنایع ساختمانی _ عملیات مخابراتی، کابل برق و تلفن – عملیات مین یابی – امور صنعتی، ایجاد و توسعه مشاغل، بهره خواهد برد و صرفا بابت موضوعات فوق اقدام به خرید سیستم با مشخصات مذکور نموده‌ام و متعهد می‌شوم استفاده از آن کاملا در این چهارچوب و فعالیت مورد تقاضای بیان شده‌ای که از ابتدا به قصد آن سیستم را تهیه نموده‌ام بهره برداری نموده و هیچ‌گونه بهره برداری که در قانون منع شده است ننماید.

و در صورتی که بخواهد در محل‌ها و مناطق یا اماکن خصوصی یا ثبت شده به نام اشخاص حقیقی یا حقوقی یا نهاد یا سازمان‌های وزرات خانه وارد شده و یا از سیستم فوق بهره برداری نماید، باید از اشخاص فوق الذکر مجوز مورد نیاز را اخذ نماید.

در غیر این صورت شرکت باستان یاب هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بهره‌برداری‌های منع شده در قانون، توسط خریدار یا مالک سیستم نخواهد داشت و کلیه مسئولیت‌های اداری، حقوقی، جزائی، قضائی و مدنی در بهره برداری غیر مجاز یا غیر اصولی و سوءاستفاده از سیستم و هرگونه تخطی یا عمل خلاف قوانین کشوری و موضوعاتی از این دست، کاملا به عهده شخص خریدار، مالک یا بهره بردار می‌باشد و شرکت باستان یاب به عنوان فروشنده دستگاه فوق، هیچ‌گونه مسئولیتی در مقابل خریدار یا سازمان‌ها و ارگان‌های ذیربط در زمینه سیستم‌های طلایاب، فلزیاب و معدنیاب و نحوه بهره برداری آن ندارد.

بنابراین نه تنها در ایران، بلکه در هیچ کشوری ساخت، تولید و فروش دستگاه‌های طلایاب، فلزیاب، معدن‌یاب، با داشتن مجوزهای قانونیِ لازم، نه تنها جرم نمی‌باشد بلکه حمایت‌هایی را هم از طرف دولت دریافت می‌کند چرا که بخش قابل توجهی از سفارش دهندگان، همین ارگان‌های دولتی می‌باشند.

 

مجموعه باستان یاب هم از این قاعده مستثنی نیست. شرکت باستان یاب با استفاده از مجوز رسمی و کاملا قانونی از طرف قوه قضائیه و اداره کل وزارت صنعت معدن و تجارت ایران مطابق با اساسنامه قانون تجارت ایران به دلیل واجد شرایط بودن در زمینه خرید و فروش، نگهداری و واردات دستگاه‌های طلایاب، فلزیاب و معدن‌یاب، مجوز رسمی فعالیت در این حوزه را دارا بوده و همچنین توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت و تائید و مجاز به فعالیت کاملا رسمی در حوزه‌ی سیستم‌ها و دستگاه‌های فلزیاب و معدن یاب و طلایاب می‌باشد.

بنابراین بر خلاف باور خیلی از مشتریان، خرید و فروش و کار کردن با دستگاه‌های طلایاب، فلزیاب، معدن یاب در چهارچوب قانون اصلا جرم نمی‌باشد. البته ناگفته نماند که تعدادی هم خلاف قوانین عمل می‌کنند که ما مخالف صد در صد بعضی از اقدامات آنها از جمله حفاری‌های غیر مجاز در مناطق تاریخی ثبت شده توسط اداره کل آمار و اطلاعات سازمان میراث فرهنگی و همچنین مخالف حفاری در املاک شخصی دیگران بدون اجازه مالک می‌باشیم.

توصیه‌ای سربسته و کوتاهِ شرکت باستان یاب به شما دوست عزیز:

نه آنقدر بی پروا و آشکارا اقدام به جستجو کنید و  و نه آنقدر هراسان که دست به عمل نزنید. تا جای ممکن تمام جوانب را در نظر بگیرید و بی گدار به آب نزنید. بیش از حد هم سخت نگیرید و کارتان را انجام بدهید.

 


2. آیا داخل دستگاه‌ها جی پی اس برای ردیابی وجود دارد؟

برای اینکه کاملا از این موضوع مطمئن بشوید به شما این قول شرف را می‌دهیم و ضمانت صد در صد را می‌دهیم که اگر در هرررر کدام از دستگاه‌های اورجینالی که توسط شرکت باستان یاب ارائه می‌شوند، در هرررر قسمت از دستگاه، کوچکترین قطعه‌ای که مربوط به ردیاب می‌باشد پیدا کردید، به شرکت ما مراجعه کنید و دستگاه مورد نظر را تکه تکه شده به ما تحویل بدهید و در همان روز، ظرف مدت ده دقیقه، تمام و کمال پولی را که بابت خرید دستگاه پرداخت کرده‌اید، بدون حتی یک هزار تومانی کم و کاستی پس بگیرید. ما با جرات و اطمینان خاطر این قول و ضمانت را به شما می‌دهیم و به گفته‌هایمان پایبندیم. بنابراین بابت این موضوع خیالتان راحته راحت باشد.

 

 


3. آیا دستگاه‌ها اصل هستند؟

تمامی دستگاه‌ها اورجینال بوده و از کشورهای سازنده اصلی (آمریکا، آلمان، استرالیا) وارد می‌شوند و امکان استعلام در سایت شرکت‌های اصلی ممکن می‌باشد. طوری که هر دستگاهی که خریداری می‌کنید دارای سریال نامبر مخصوصی است که در قسمت اطلاعات خود دستگاه موجود می‌باشند که با وارد کردن آن کد در سایت اصلی تمامی مشخصات دستگاه، از جمله مدل، تاریخ تولید و مشخصات کامل آن را مشاهده خواهید کرد که این نشان دهنده اصل بودن دستگاه می‌باشد.

 

 


4. می‌تونم به صورت حضوری بیام تا در مورد دستگاه تحقیق کنم اما خرید نکنم؟

بله چرا که نه. قطعا شما قبل از اینکه بخواهید هزینه کنید، ما به شما این حق را می‌دهیم که هر چقدر که نیاز است و به خوبی تحقیقات لازم را انجام بدهید تا بتوانید بهترین دستگاه عالی و کارآمد را انتخاب و تهیه کنید تا نتایج عالی بگیرید. بنابراین اگر نیاز به تحقیق بیشتر دارید و یا اگر به مشاوره حضوری بیشتری نیاز دارید به آدرس ما مراجعه کنید تا در مورد دستگاه‌های مختلف، کارایی دستگاه‌ها، قیمت دستگاه و جزئیات بیشتر در کمال خونسردی و با حوصله صحبت کنیم تا شما بهترین انتخاب و تصمیم‌تان را بگیرید و بعد از اطمینان خاطر، دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید. و اگر در نهایت حضور شما به خرید منجر نشد، هیچ مانعی ندارد، ما از دیدن شما خوشحال خواهیم شد و یک دوست جدید پیدا خواهیم کرد.

 

 


5. آیا دستگاه‌ها در دفتر ایران موجود هستند؟

خیر، هیچ کدام از دستگاه‌ها در دفتر ایران موجود نمی‌باشند و بسته به سفارش مشتری و بعد از عقد قرارداد، ظرف مدت یک هفته کاری دستگاه شما وارد می‌شوند. برای مشاهده قرارداد می‌توانید روی گزینه نمونه قرارداد و قبض رسید وجهی که پرداخت می‌کنید کلیک کنید.

تمامی دستگاه‌ها در دفتر نمایندگی اصلی در کشور امارات موجود می‌باشند و می‌توانید به صورت حضوری تشریف بیاورید و در همان روز دستگاه مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

 

 


6. آموزش کار با دستگاه را هم میدین؟

بله حتما. اگر به صورت حضوری تشریف بیاورید و دستگاه را تهیه کنید شما قبل از تحویل گرفتن دستگاه به صورت کامل، صفر تا صد نحوه کار با دستگاه را آموزش خواهید دید، طوری که نیاز به هیچ آموزش دیگری نخواهید داشت. و اگر هم به صورت غیر حضوری دستگاه را تهیه کرده باشید و تمایل به حضور در دفتر نداشته باشید، هنگامی که دستگاه برای شما ارسال می‌شود، فیلم‌های آموزشی صفر تا صد نحوه کار با دستگاه هم برای شما ارسال می‌شود.

 


7. کدام دستگاه را تهیه کنم بهتر است؟

شاید این سوال برای شما ایجاد بشود که: برای اینکه نتیجه عالی دریافت کنم، باید کدام دستگاه را تهیه کنم؟

 • اگر به لحاظ مالی هیچ محدویتی ندارید و توان خرید گران‌ترین دستگاه را دارید، قطعا در این حالت می‌توانید دستگاه پیشرفته، با توان و قابلیت بیشتری را تهیه کنید و نتایج سریع‌تری دریافت کنید.

 • شاید شخصی با تجربه، که قبلا از دستگاه‌های بسیاری استفاده کرده است و فقط از یک دستگاه خاص، نتیجه عالی دریافت کرده و آن را معرفی و خرید آن را به شما توصیه کرده باشد و شما تصمیم به خرید آن دستگاه را داشته باشید.

 • شاید خودتان به صورت شخصی در مورد دستگاه‌های مختلف موجود در بازار تحقیقات کافی را انجام داده و توضیحات و فیلم‌های دستگاه‌های مختلف را دیده‌اید و در نهایت به این نتیجه رسیده‌اید که دستگاه خاصی را تهیه کنید.

 • در نهایت اگر برای انتخاب دستگاه احساس سردرگمی دارید، می‌توانید از تجربیات ما استفاده کنید و در این مورد ما شما را بسته به خواسته‌ای که از دستگاه دارید و توان مالی که دارید، بهترین پیشنهاد را ارائه می‌دهیم.

 


8. برای خرید دستگاه باید با دلار اقدام کنم و یا با تومان؟

قیمت تمامی دستگاه‌های اورجینال به واحد دلار می‌باشد.

شما می‌توانید با دو روش زیر اقدام به خرید کنید:

 1. خرید با دلار

اگر تمایل به خرید دستگاه با واحد دلار دارید، می‌توانید مبلغ درج شده را به دلار پرداخت کنید. (حدود سی درصد از مشتریان با واحد پول دلار اقدام به خرید می‌کنند)

 1. خرید با تومان

اگر تمایل به خرید دستگاه با واحد پول تومان را دارید، می‌توانید معادل دلار درج شده را به تومان تبدیل کرده و سپس اقدام به خرید نمائید. (حدود هفتاد درصد از مشتریان با واحد پول تومان اقدام به خرید می‌کنند)

 

 


9. آیا می‌توانم به جای تومان و یا دلار با رمز ارز مثل تتر و … اقدام به خرید کنم؟

بله هیچ مانعی ندارد، اگر تمایل به خرید با هر رمز ارزی را دارید به ما اعلام کنید تا آدرس والت را برای شما ارسال کنیم.

 


10. اگر یک دستگاهی را خریدم و بعد از یه مدتی از خرید خود پشیمون شدم چه کار کنم؟

جای هیچ نگرانی نیست. هرچند تا به حال حتی یک مورد مشتری‌ای که از خرید خود پشیمان شده باشد و بخواهد دستگاه خود را به فروش برساند، واقعا نداشته‌ایم. اما اگر بعد از خریدتان به هر دلیلی کاملا پشیمان شدید و خواستید دستگاه را بفروشید تا به پول خود برسید، لازم است بگوییم که ما تا به حال چندین تماس از کسانی داشته و داریم که تمایل دارند دستگاهی که حتی چندین بار استفاده شده باشد را به دلیل اینکه نمی‌توانند از پس هزینه کامل دستگاه بر بیایند، با قیمت کمی پائین‌تر از قیمت اصلی خرید کنند.

تاکنون بیش از پانزده مشتری داشته‌ایم که شماره خود را به ما اعلام کردند و ما لیستی از آن مشتریان را یادداشت کرده‌ایم که به محض اینکه فردی از خرید خود پشیمان شد آن دو نفر را به یکدیگر معرفی کرده و با وساطت شرکت باستان یاب و نهایت سعی و تلاشمان، معامله‌ای منصفانه را انجام بدهیم. طوری که هر دو طرف، چه فروشنده دستگاه و چه خریدار رضایت کامل داشته باشند.

 

 


11. اگه بعد از خرید و هنگام استفاده از دستگاه به مشکل خوردم چه کار کنم؟

اگر بعد از خرید دستگاه، به هنگام استفاده از دستگاه در محیط کار با هر گونه سوالی، ابهامی و یا مشکلات احتمالی روبرو شدید می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشکلتان را با ما مطرح کنید تا ما شما را در کمال خونسردی و با صبر و حوصله کامل راهنمایی و پشتیبانی کنیم و تمام سوالات و مشکلات شما را پاسخ بدهیم.

 

 


12. برای اینکه طول عمر دستگاه بالا برود چه کار کنم؟

 • از لپ تاپ و لوازم جانبی برای کارهای غیر مرتبط استفاده نکنید.

 • جهت جلوگیری از افتادن، ضربه و شکستگی دستگاه و قطعات آن کوشا باشید.

 • به هنگام جابجایی دستگاه از باکس ضد ضربه آن استفاده کنید.

 • در هوای دارای گرد و غبار، از دستگاه استفاده نکنید.

 • از نفوذ آب و رطوبت به دستگاه جلوگیری کنید.

 • جهت شارژ کردن، همیشه از شارژر خود دستگاه استفاده شود.

 • دستگاه را در مجاور وسایل گرمایی و حرارت ساز قرار ندهید.

 • جهت جلوگیری از گم شدن قطعات دستگاه کوشا باشید.

 • دستگاه را در زیر برق و میدان مغناطیسی فشار قوی قرار ندهید.

 • از دستگاه در شرایط آب و هوایی نامطلوب و نامناسب، سرما و گرمای شدید استفاده نکنید.

 • دستگاه و قطعات را با دستکاری و بازکردن معیوب نکنید.

 • اگر دستگاه دچار مشکل شد از گارانتی آن استفاده کنید و شخصا اقدام به تعمیر و تغییر نکنید.

 • دستگاه را به دست افراد غیر حرفه‌ای، بی تجربه و آموزش ندیده ندهید.

 • جهت فروش دستگاه از تمام قطعات دستگاه و باکس به خوبی مراقبت کنید.

 • و در نهایت از هر گونه بی توجهی و سهل انگاری در نگهداری دستگاه جلوگیری کنید.

 

 


13. اگه به موفقیتی، مثلا کشف معدن و یا نتیجه با ارزشی رسیدم، روی شما حساب کنم؟

آرزوی ماست که شما عزیزان به نتایج بی‌نظیری برسید و قطعا ما بسیار خوشحال خواهیم شد. اگر به نتایج عالی رسیدید و بعدش همچنان ما را شناختید، می‌توانید به کمک، راهنمایی و مشاوره ما حساب کنید.

 


هر سوال دیگه‌ای دارید که در قسمت بالا به آن پاسخ داده نشده است، با شماره 08644233935 تماس بگیرید و سوالاتتان را بپرسید تا با کمال خونسردی به سوالات شما پاسخ داده شود.

 

 


این نوع دستگاه‌ها و سیستم‌ها به درد دیوانه‌ها می‌خورد.

فعالیت در این حوزه ویژه دیوانگان است و نه افراد معمولی. این کار برای یکدنده‌هاست، لجبازها، ناسازگارها، شرورها، آنها که به حرف دیگران گوش نمی‌دهند و به کم قانع نیستند و زیاد می‌خواهند. آنهایی که دردسرساز هستند، آنهایی که از یکنواختی فراری‌اند، آنهایی که سینه سپر می‌کنند و دل و جگر دارند، آنانی که به وضع موجود اهمیتی نمی‌دهند و به دنبال تغییر دادن محیط و شرایط فعلی هستند. آنهایی که مملو از جربزه و جنم هستند.

این محصول به درد کسانی می‌خورد که دیوانه اندیشیدن به تغییر هستند. افرادی که زیرک و باهوش هستند، افرادی که سرنوشت ساز هستند.

افرادی که جزء اولین‌ها هستند. افرادی که مخالفان زیادی دارند، اما به زودی برای دیگران الگو می‌شوند. آنانی که همه چیز را متفاوت می‌بینند.

دیگران هم می‌توانند به این دیوانه‌ها بها ندهند، مخالف کارهایشان باشند، بدنامشان کنند، تمسخرشان کنند، اما هرگز نمی‌توانند آنها را نادیده بگیرند، چرا که آنها شرایط و محیط اطراف خود را تغییر می‌دهند، آنها هستند که زندگی‌ خودشان و دیگران را تغییر و ترقی می‌دهند.

شاید دیگران آنها را دیوانه می‌نامند، اما ما آنها را نابغه می‌‎نامیم، چون همین افراد هستند که زندگی را تغییر می‌دهند. با زیرکی و جربزه خود شرایط را دگرگون می‌کنند و دیگران در هر فرصتی، در مورد تغییرات زندگی آنان تعریف خواهند کرد.

 

 


به صفحه محصولات بروید و با خیال راحت و صبر و حوصله دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید.