دقیقا منظور از گارانتی دستگاه و پشتیبانی صد در صد چیست؟

گارانتی دستگاه:

هر کدام از دستگاه‌ها، بسته به نوع و برند آن بین دو تا پنج سال، دارای گارانتی می‌باشند که در توضیحات هر کدام از دستگاه‌ها به صورت اختصاصی مدت زمان کامل آن دقیقا درج شده است.

 

لازم به ذکر است که تمام قطعات و لوازم جانبی و قسمت اصلی هر کدام از دستگاه‌ها شامل گارانتی به مدت زمان ذکر شده می‌باشند و دستگاه و تمامی قطعات آن، قابلیت تعمیر یا سرویس را دارند.

هر گونه اشکال و یا خرابی که مربوط به عملکرد الکترونیک سیستم و تمام قطعات آن باشد قابل تشخیص و شناسایی است و تعمیرات و سرویس لازم بر روی آن صورت می‌گیرد و اگر هم نیاز به تعویض کلی داشته باشد با تشخیص مهندسین مربوطه تعویض آن ممکن می‌باشد.

 

اما اگر خرابی و ایراداتی که در اثر سهل انگاری و بی توجهی مالک یا خریدار به وجود آمده باشد و توسط متخصصین شرکت تولید کننده به دلیل استفاده نامناسب تشخیص داده بشود، شامل ضمانت و تعمیر نمی‌باشد.

 

 

مواردی که خارج از سرویس و تعمیر و تعهدات شرکت سازنده و نماینده آن می‌باشند عبارتند از:

 • شکستگی دستگاه و قطعات در اثر افتادن و ضربه

 • خرابی بر اثر در معرض آب بودن سیستم

 • سوختگی قطعات در اثر حرارت بالا

 • گم شدن اجزا و لوازم کلی و جانبی

 • خرابی در اثر قرار گرفتن در کنار برق و میدان مغناطیسی فشار قوی

 • بهره برداری غیر اصولی در شرایط نامطلوب و نامناسب

 • استفاده از شارژرهایی غیر از شارژر خود دستگاه

 • معیوب کردن سیستم و قطعات در اثر دستکاری و باز کردن

 • تعمیر و تغییر آن توسط افراد غیر مجاز یا مالک

 • اتمام مدت زمان گارانتی

 

 

به شما مشتری عزیز توصیه می‌کنیم جهت حفظ و نگهداری و استفاده بلند مدت از دستگاه، موارد فوق را به دقت رعایت کنید، چرا که شرکت تولید کننده مسئولیتی در قبال تعمیر موارد فوق ندارد و اگر به دلیل یکی از موارد فوق، سیستم دچار مشکل بشود، دستگاه از ضمانت خارج می‌شود.

 

اما اگر یک درصد هم به صورت ناخواسته چنین اتفاقی برایتان افتاد، جای هیچ نگرانی نیست، چرا که در صورت بروز مشکلات فوق امکان تعمیرات و تغییرات ممکن می‌باشد. تعمیر و تعویض در مورد هر کدام از قسمت‌های دستگاه انجام می‌شود.

 

در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا، شرکت باستان یاب سیستم را جهت عملیات تعمیرات یا سرویس می‌پذیرد و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

 

شرکت باستان یاب این کار را صفر تا صد، از ارسال دستگاه به نمایندگی اصلی گرفته و دریافت و تمام جزئیات آن تا رسیدن مجدد به دست شما را برای شما انجام خواهد داد. اگر موارد مرتبط به ایراد از خود دستگاه باشد هزینه تمام آن را شرکت باستان یاب متقبل می‌شود و اگر جز مواردی بود که در بالا ذکر شد خریدار یا مالک باید هزینه قطعات جدید را که شرکت تهیه و تولید می‌کند، بپردازد.

 

بنابراین نهایت دقت را در نگهداری دستگاه به خرج بدهید تا به چنین مشکلاتی بر نخورید.

جهت حفظ و نگهداری دستگاه موارد زیر را رعایت کنید:

 • جهت جلوگیری از ضربه و افتادگی دستگاه و قطعات آن کوشا باشید

 • به هنگام جابجایی دستگاه از باکس ضد ضربه آن استفاده کنید

 • در هوای آلوده که دارای گرد و غبار است از دستگاه استفاده نکنید

 • از نفوذ آب و رطوبت به دستگاه جلوگیری کنید

 • دستگاه را در زیر برق و میدان مغناطیسی فشار قوی استفاده نکنید

 • از قرار دادن دستگاه در حرارت بالا و تابش نور شدید جلوگیری کنید

 • نگهداری دستگاه و متعلقات در باکس، جهت جلوگیری از گم شدن قطعات

 • در سرمای شدید و گرمای شدید از دستگاه استفاده نکنید

 • جلوگیری از تعمیر، تغییر، باز کردن و دستکاری دستگاه

 • جهت شارژ کردن، همیشه از شارژر خود دستگاه استفاده شود

 

 


منظور ما از پشتیبانی صد در صد چیست؟

 

پشتیبانی صد در صد:

ما هنگامی که دستگاه را به شما تحویل می‌دهیم، آموزش صفر تا صد دستگاه را به صورت کامل به شما خواهیم داد.

 

و اگر هم به صورت غیر حضوری دستگاه را تهیه کرده باشید فیلم‌های آموزشی کامل برای شما ارسال خواهیم کرد و همچنین فایل پی دی اف آموزشی دستگاه و نحوه استفاده را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

اما منظور ما از پشتیبانی صد در صد این است که حتی اگر بعد از آموزش دیدن به صورت حضوری و دیدن فیلم‌های آموزشی تصویری و خواندن فایل پی دی اف یا دفترچه راهنما، باز هم به سوال و یا مشکلی برخوردید و یا اگر در محیط کار به هنگام استفاده کردن از دستگاه احساس سردرگمی کردید و به مسئله خاصی برخورد کردید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و سوال و مشکل خود را مطرح کنید تا ما شما را با صبر و حوصله کامل راهنمایی کنیم و تمام سوالات و مشکلات شما را پاسخ بدهیم تا به نتایج عالی برسید.

 

به هرگونه سوال مشتری اعم از نحوه کارکرد دستگاه، آموزش و غیره، با کمال خونسردی پاسخ داده خواهد شد. اگر لازم باشد چندین بار یک موضوع را برای شما توضیح بدهیم، این کار را خواهیم کرد تا به خوبی به آن مورد خاص تسلط پیدا کنید.

 

ما مشتریانی را داشته‌ایم که در محیط کارشان، حدود یک ساعت به صورت تصویری صحبت و مکالمه رد و بدل کردیم تا تمامی مشکلات برطرف بشوند. حتی اگر نیاز به صحبت رو در رو داشتین می‌توانید پس از هماهنگی به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید. ما زمانی خوشحال می‌شویم که شما به نتایج دلخواهتان برسید.

هدف اول شرکت باستان یاب، ارائه دستگاه‌های پیشرفته، با کیفیت و از همه مهم‌تر با کارایی بالا است. شرکت باستان یاب هر روز تمام تلاش خود را می‌کند تا دستگاه‌های کارآمد دنیا را پیدا کرده، تست کند و نتایج آن را به صورت کامل و واضح در دراز مدت ببیند و پس از مطمئن شدن نسبت به کارایی دستگاه، آن را به مشتریان داخل ایران معرفی و ارائه کند. ما واقعاً قصد داریم شما مشتریان عزیز از دستگاه راضی بوده و مهم‌تر از همه اینکه، با استفاده از دستگاه‌های به روز دنیا به نتایج فوق‌العاده‌ای برسید.

 

ما به دنبال دوستان و مشتریان همیشگی و وفادار هستیم. پس ترجیح می‌دهیم شما را تحت هیچ شرایطی از دست ندهیم. ما به دنبال این هستیم که رضایت کامل شما را به دست بیاوریم و این رضایت باعث بشود پس از کسب نتایج عالی، مجددا به ما مراجعه کنید تا کار را به سرانجام برسانیم. ما تا پایان کار، کنار شما خواهیم بود تا معاملات صحیح و سالم و بدون دردسر، بدون نیرنگ و فریب کاری و رضایت بخش را انجام بدهیم.

طی چندین سال گذشته، افراد زیادی از شهرهای مختلف ایران، دستگاه‌های اورجینال ارائه شده توسط شرکت باستان یاب را تهیه کرده‌اند و خوشبختانه طی این چندین سال اکثر مشتریان، از دستگاه‌ها و پشتیبانی ارائه شده رضایت کامل را داشته‌اند.

 

بنابراین در کمال آرامش و با خیال راحت و آسوده به صفحه محصولات بروید و با صبر و حوصله، دستگاه مورد نیاز خودتان را مشاهده، انتخاب و سفارش بدهید.

مشاهده تمامی محصولات